למה דווקא תריסי עץ?

תריסי גלילה הם התריסים הכי נפוצים בישראל. תפעולם קל ועלותם זולה יחסית ולכן הם מהווים את הפתרון האידיאלי למרבית הבתים בארץ. תריסי גלילה נחלקים לשני סוגים עיקריים - תריס גלילה חשמלי ותריס ידני. תריסים אלו עמידים ופשוטים, אמנם אינם יוקרתיים כמו תריסי אלומיניום או תריסי עץ דקורטיביים, אך אין ספק שמדובר במוצר איכותי ויעיל.

ניתן לווסת בקלות את האור בעזרת תריסי גלילה ולהגיע מאור מלא לחושך מוחלט. תריס גלילה אינו יקר במיוחד וניתן להחליף ולתקן תריסים אלו יחסית במהירות. כאשר בוחרים תריסים נגללים חשוב לבדוק איזה צבע הכי מתאים לכם, אם תרצו תריסי גלילה חשמליים או ידניים, מי יגיע להתקין אותם ואיזו אחריות אתם מקבלים עליהם.

תריס עץ דקורטיבי

ניתן למצוא היום מגוון תריסי עץ מעוצבים בעלי סגנונות שונים ומיוחדים. תריסים אלו רגישים יחסית ויש לטפל ולנקות אותם בצורה עדינה יותר. אין ספק כי תריסי עץ מעניקים מראה ייחודי לבית ומקנים לו מראה כפרי ושליו. תריס עץ משתלב מעולה עם צמחיה בבית וכן עם רהיטי עץ שונים. כמו כל התריסים, תפקידם של תריסי עץ בסופו של דבר לשמור על האינטימיות בבית וכן לאפשר לווסת את האור שנכנס לבית כרצוננו. תריסים מעץ נחשבים לתריסים יוקרתיים ודקורטיביים יותר מאשר התריסים האחרים והם יכולים להופיע במגוון דגמים, עיצובים, תבניות ודוגמאות.

צרו קשר עוד היום והמומחים שלנו יתנו לכם את כל המידע שרציתם לדעת על תריסי עץ, עיצוב תריסים, מחיר והתקנה.