איך לבחור תריסי גלילה?

מדובר בתריסים הכי נפוצים בישראל. תפעולם קל ועלותם זולה יחסית ולכן הם מהווים את הפתרון האידיאלי למרבית הבתים בארץ. תריסי גלילה נחלקים לשני סוגים עיקריים - תריס גלילה חשמלי ותריס ידני. תריסים אלו עמידים ופשוטים, אמנם אינם יוקרתיים כמו תריסי אלומיניום או תריסי עץ דקורטיביים, אך אין ספק שמדובר במוצר איכותי ויעיל.

ניתן לווסת בקלות את האור בעזרת תריסי גלילה ולהגיע מאור מלא לחושך מוחלט. תריס גלילה אינו יקר במיוחד וניתן להחליף ולתקן תריסים אלו יחסית במהירות. כאשר בוחרים תריסים נגללים חשוב לבדוק איזה צבע הכי מתאים לכם, אם תרצו תריסי גלילה חשמליים או ידניים, מי יגיע להתקין אותם ואיזו אחריות אתם מקבלים עליהם.

תריס גלילה חשמלי וידני

מחירם של תריסי גלילה חשמליים יקר יותר ממחירם של הידניים אך אין זה אומר שהם עדיפים. יש להתאים את אופי התריס לאווירה בבית ולאנשים המשתמשים בו. תריסים אלו מתאימים גם למשרדים ולכיתות בזכות פשטות השימוש בהם, מחירם, עמידותם ויעילותם. כאשר מדובר על תריסי גלילה חשמליים, הגלילה מתבצעת בעזרת כפתור וכאשר אנו רוצים לגלול תריסי גלילה ידניים, הגלילה מתבצעת בעזרת חוט פלסטיק או כבל מסוגנן. חשוב לשים לב שמתבצעת התקנה איכותית של התריס, היות והתקנה עקומה או לא מקצועית תשפיע על המראה והיעילות של התריס.

צרו קשר עוד היום והמומחים שלנו יתנו לכם את כל המידע שרציתם על תריסי גלילה, תיקונם והתקנתם.