מהם היתרונות של תריסים חשמליים?

כיום ניתן לראות נטייה להעדפה של תריסים חשמליים על פני תריסים רגילים של הצרכן הישראלי, הסיבה היא שבתריסים חשמליים נוחות השימוש משחקת תפקיד מרכזי, כלומר הפעלת תריסים חשמליים הוא מאוד קל ונוח וחוסך התעסקות בחבל התריס המיושן. זו הסיבה שהרבה מאוד לקוחות עושים את המעבר מהתריס המיושן אל עבר תריס חשמלי חדיש, על אף העובדה שהתקנתם נושאת עלות מסוימת, זו עלות שמצדיקה את עצמה בטווח הארוך ובכל המקרים הלקוחות נשארים מרוצים מהבחירה שעשו. בהרבה מאוד בתים מותקנים תריסים אלו כברירת מחדל, העניין הוא שיש הרבה מאוד קבלנים בשוק שמעדיפים להתקין תריס חשמלי שעובד ברגע המעבר, אך לאחר תקופה מסוימת התריס מתקלקל. לפעמים עדיף לקנות מנגנון חדש לגמרי ולא לתקן מנגנון ישן, כיוון שאם תשקיעו ותקנו תריסים חשמליים איכותיים, תחסכו תיקונים מיותרים בעתיד.

תריס חשמלי נוח יותר ויעיל יותר

תריסים חשמליים בנויה על בסיס מנגנון חשמלי שמניע את התריסים למעלה או למטה, מדובר במנגנון פשוט יחסית, כך שלרוב לא צפויות תקלות בתריס. המנגנון יכול להיות מותקן על הרוב המוחלט של החלונות, יש להתייעץ עם מומחה בתחום כדי לוודא שתקבלו תריס שיתאים לחלונכם. התריסים נשלטים בצורה אפקטיבית באמצעות מתג שמותקן על הקיר שמעלה ומוריד את התריס בקלות, כך שהשליטה על התריס היא מאוד פשוטה ומותאמת לכל סוגי הלקוחות, כדוגמת מזגן עילי שנשלט בעזרת שלט מרחוק.

 

יש אנשים החוששים להתקין תריסים חשמליים כיוון שהם חושבים שעלות ההתקנה ומחיר רכישת התריסים הוא גבוה מאוד, אך למעשה מדובר בחשש לא מוצדק. במחירים הנהוגים כיום בשוק התריסים החשמליים, גם הלקוח הממוצע יכול להרשות לעצמו לרכוש תריס חשמלי במחירים נוחים מאוד. בעל מקצוע עם ניסיון בתחום התקנת תריסים חשמליים יבצע את ההתקנה ברמה הגבוהה ביותר, תוך שמירה על כל הסטנדרטים הכי גבוהים הנהוגים בתחום. התקשרו עוד היום וגם אתם תוכלו ליהנות מהיתרונות של תריסים חשמליים בביתכם כבר בזמן הקרוב.